Nadační fondy v čr

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Nadační fondy v čr

Úvodní strana | Dobročinný fond

Dobročinný fond Philip Morris ČR Podpora neziskových organizací při realizaci charitativních projektů na zlepšení znevýhodněných podmínek lidí, rozvoj kulturního, životního a sociálního prostředí měst a obcí – to jsou hlavní cíle Dobročinného.
dobrocinnyfond.cz/

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se...

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (NFOZP) je jediným nadačním fondem v ČR, který se zabývá výhradně problematikou zaměstnávání postižených osob.
nfozp.cz/

Vítejte na novém portálu PES V NOUZI

NADAČNÍ FOND PES V NOUZI – stránky Nadačního fondu PES V NOUZI, který aktivně pomáhá opuštěným psům a psím útulkům za pomoci příspěvků na jejich chybějící veterinární péči, krmivo či projekty, a provozuje i tento.
pesvnouzi.cz/

Alzheimer Nadační fond

Alzheimer nadační fond se zabývá podporou výzkumu a zlepšení péče v oblasti Alzheimerovy choroby.. Šimůnkova 1600, 182 00 Praha 8
alzheimernf.cz/

Úvod | Nadační fond Porozumění

Pomoc firmy MERO ČR, a.s. v rámci firemního dobrovolnictví ve TN na Klinice dětské chirurgie a traumatologie pokračuje…Nadační fond Porozumění společně s pěti zaměstnanci z firmy MERO ČR, a. s. pomohl v rámci projektu.
porozumeni.cz/

Nadační fond Inka


peru.cz/inka/

Nadační fond LIONS QUEST ČR, Praha IČO...

Nadační fond LIONS QUEST ČR, náměstí 14. října, Praha, výpis z obchodního rejstříku - adresa sídla firmy, majitelé, vedení firmy, založení a vznik obchodní společnosti, předměty činnosti, aktuální výpis Nadační fond LIONS QUEST ČR
rejstrik-firem.kurzy.cz/27248763/nadacni-fond-lions-quest-cr/

Nadační fond na podporu...v ČR Umění...

Nadační fond na podporu rozvoje hospicového hnutí v ČR Umění doprovázet; Nadační fond podporuje hospice a hospicové hnutí v ČR, vzdělávání odborného personálu v oblasti paliativní péče a zlepšení informovanosti veřejnosti.
firmy.cz/detail...nadacni-fond-na-podporu...v-cr-umeni-doprovazet-nove...

Úvodní stránka

Nadační fond Dalkia ČR pomohl v roce 2013 vytvořit 94 pracovních míst
dalkia.cz/

Nadační fond Psí domov

Podpora zvířecích útulků. . Virtuální adopce psů. . Pořádání sbírek pro útulky a charitativních akcí pro zvířata. . Pomáháme zvířatům v nouzi - opuštěným, trpícím, ztraceným, handicapovaným, v útulcích... . Snažíme se jim zajistit důstojný život.
psi-domov.cz/